Як звільнитись від неврозу, душевного і фізичного болю

 

Якщо не допомогла йога та медитація - допоможе високопрофесійна та духовна психотерапія. Адже залежність від транквілізаторів та антидепресантів - це замкнуте порочне коло.

Бежаєш повністю позбавитись від неврозу - приймай сеанси "ДАО" - №1, №2, №3. - https://www.youtube.com/channel/UCKr-UrefypCAShfSn_TVD9Q

Читай "Книгу Щастя" та виконуй всі рекомендації лікаря Олександра Овсянюка. -Книга Счастья - Доктор Александр Овсянюк

Тема нашого здоров’я актуальна завжди, особливо для лікування без ліків. В 90- х роках, після публічної критики одного відомого психотерапевта, тема оздоровчої психотерапії почала кудись зникати, наче забута та зайва. Цьому занепаду також сприяла ціла армія непрофесійних «естрадних цілителів». І де вони вже сьогодні? Суспільна свідомість також негативно реагувала на навіювання ЗМІ, які породжували сумнівне «народне чудо». Деякі журналісти вже самі "заряджали воду" і "розганяли хмари". Ми це добре запам’ятали. Їх вже немає. Але при чому тут ціла область справжньої медицини?

Ефективна психотерапія - це не просто психологія, а високе лікарське мистецтво. Наш відомий земляк стверджує: «Брехня вічно не живе, а істина не змінюється і не вмирає». І сьогодні він успішно доводить це на практиці. Причиною багатьох залежностей, хвороб і падінь є повзучий, прогресуючий і «залікований» невроз. Люди заблукали і втратили себе духовно. Вони «лікують душу» з точністю навпаки. Тут вже аптека не допоможе. Хворі, які схильні до завої ваги, ще більше їдять саме те, що їм лише шкодить. А схильні до алкоголізму - ще більше курять, випивають, вживають наркотики. Навіть мирна, спокійна, успішна людина може стати конфліктною та агресивною невдахою. Люди ігнорують проблему психіки. Таке замкнуте коло небезпечне навіть для рідних та оточуючих людей! Однак вихід є. Це реально підтверджують успіхи та перемоги нашого одарованого Лікаря:

«Дуже вдячний за мого сина - в 22 роки він допився до білої гарячки! Пияцтво почалося після нервового зриву. Лікар взяв його в кабінет І з тих пір він спокійний, упевнений в собі, ні краплі алкоголю в рот не бере». Володимир. 26.01.2018 15:22.

«Я творча особистість. Займаюся живописом, музикою, йогою і медитацією. Також я вивчала практичну психологію. Мої друзі, відомі люди, возили сина в Тибет для звільнення від алкоголю і "травички". Це не допомогло. Зате його врятував наш дорогий Олександр Григорович. І мені він теж допоміг позбутися паління, неврозу і затяжної депресії. Доктор сказав, що лікує не хворобу, а хворого. І це відбувається саме так! У мене тонка художня натура. Але я ніколи не відчувала себе так блаженно, наче на сьомому небі від щастя. Я закрила очі і несподівано побачила чудову білу троянду, відчула її животворящий аромат. Такого особливого стану я собі навіть не уявляла. Більше нічого ніде не болить і не турбує. На душі легко і спокійно. Постійно виправляється хребет після остеохондрозу. З'являються тепла енергія в занімілих кінцівках. Я вже не купую жмені таблеток, виписаних різними фахівцями. Вони говорили, що на мене нічого не діє, тому що я підсвідомо не піддаюся лікувальному навіювання. Мене вмовляли: "А ви розслабтеся і заспокойтеся". Але я теж так можу сама їм це сказати. Тільки де результат? Однак наш чудовий лікар попросив забути про минуле і не критикувати інших. Він уважно подивився на мою руку, на лінію життя, а потім - мені в очі. Я відразу відчула, що ми на одній хвилі. Він підібрав «ключик» до моєї індивідуальності, душі і внутрішньої саморегуляції. Доктор довів, що мій організм автоматично виробляє власні природні ліки. Це вже навіть інший світогляд. Коли мене хтось намагається образити чи роздратувати, то я згадую нашу настанову: «Лікар на хворих не ображається». Це допомагає зберігати спокійну і позитивну посмішку. Налагодилося особисте життя. Я люблю і любима! Навіть знайомі кажуть, що в моїх очах з'являється світло. Це і є звичайне людське щастя. Саме так закінчилося моє лікування від куріння. Я вже написала свою другу і третю подяку. І всім вам також це тут заявляю ». З повагою - Надія Коломієць. 26.04.2018 14:16.

«Я вже скинула 32 кг зайвої внутрішнього жиру. Починала їсти заве завжди, коли хвилювалась. Доктор стримав головну обіцянку і звільнив мене від моєї індивідуальної «білої смерті». Я навіть не хочу дивитися на солодке, жирне, борошняне, без якого не уявляла своє життя. Депресія пішла геть! Я струнка, весела і здорова ». Аліса. 07.05.2018 5:44.

«Доктор! Ви врятували нашу сім'ю знову !!! Чоловік не п'є вже 17 років - а тепер і сина позбавили від цієї пристрасті! Він також став врівноваженим та успішним ». Валькова. 29.01.2018 12:52.

Свідоцтва великих переможців - це боротьба за абсолютну віру, по якій нам дається все!

Нова Книга Щастя пропонує до вашої уваги незвичайне сяюче фото, зроблено в 1989 році у Вінницькій районній лікарні кореспондентом «Вінницької правди» після моєї операції без наркозу. Саме тоді мені виконалось рівно 33 роки - вік Христа. Це була ще одна успішна операція без наркозу! Ця чудова новина пройшла майже непомітно, тихо і скромно. 

Адже тоді вся країна говорила лише про феномен вінничанина Анатолія Кашпіровського. Це був яскравий, але короткочасний спалах. Лише храмова свічка горить вічно. Мир і щастя всім.

Мудра людина шукає в інших лише позитив, щоб повністю позбутися власних недоліків.

Але повернемось саме до наших справ. Моя випадкова пацієнтка, Ніна Федорівна Холодіонова з Орджонікідзе, чомусь не попала на прийом до знаменитого вінничанина. В той час вона не могла видалити велику зростаючу пухлину, бо не сприймала наркоз та інші знеболюючі препарати. Проте, після нашої операції, вона ще й сьогодні здорова та щаслива. І я лише радію від цього життя.

Але що головне? Саме тоді, в 1989 році, я вірою прийняв у серце Христа! І не претендую на ореол святості.

Однак на знімку несподівано виявилося інтенсивне світіння. На інших фотографіях такого сяйва більше не було. Але маленька світла християнська зірочка у моєму серці вже не згасне. Я щиро переконаний, що наявність вищої медичної освіти не є протипоказанням для істинної віри і духовної досконалості. Сучасна медицина лікує живих, але не воскрешає мертвих. Вона лікує нерви, але не рятує душу. І політики розумно говорять, але часто далекі від спасіння. А хто без гріха? Наш мозок працює лише на 10% потенціалу. Йому явно не вистачає ореолу святості! Сучасна людина - не лікар, а пацієнт. А що з нервами?

Невроз - це функціональний, тобто цілком оборотній і абсолютно виліковний розлад центральної нервової системи. Але деякі хворі втрачають все. Вони не можуть позбавитися від похмурого тягаря до кінця днів. Це поганий настрій, загальна слабкість, підвищена дратівливість і стомлюваність, поганий сон і апетит... Запущена хвороба підступно прогресує і людина страждає навіть "на рівному місці".
Особливу небезпеку представляють ускладнення неврозу. Це цілі букети психосоматичних захворювань. Спочатку функціональних, а потім і органічних. 
Я звичайний лікар, але з реальним практичним досвідом. У 1975 році закінчив медучилище, у 1984 році - медінститут і інтернатуру по психіатрії і наркології, в 1985 році - курси психотерапії в Харківському республіканському центр. Я не філософ і не вчений, але намагаюсь стати кращим, як лікар. Особливу увагу приділяю практичній психотерапії. Саме тому мене цікавить лише кінцевий результат. І він є.
Наприклад,  ось вам недавнє свідоцтво про ті давні часи на моєму Інтернет сайті від 20.01.2016 року:

"В 1986 році вінницька районна газета "Колгоспна зоря" писала про дівчинку Лесю, яка раптово втратила весь свій голос від хвилювання на шкільних іспитах. Це наша славна землячка. Лікарі дуже старалися допомогти, але три доби не знали, що з нею робити. Овсянюк уважно подивився в її очі і допоміг майже миттєво. Як ми всі тоді зраділи: «Голос! У неї з’явився голос!». 
Але це ще не все. Мій знайомий продає фрукти на ринку Урожай і не випиває взагалі вже 30 років! Він забув про нічні кошмари, не тремтить від горілки і навіть вранці снідає по-людськи, без гіркого похмілля. А я теж давно не п'ю. Не курю і не тягне. Став працездатним, впевненим у собі і абсолютно спокійним чоловіком". Вдячний земляк Іван Поліщук. 

Таким чином, я багато чого побачив на цьому шляху. Мій загальний медичний стаж - понад 40 років. Методів лікування багато, але найбільш ефективним, на мій погляд, є саме безмедикаментозний. Якщо людині не допомагає звичайна медитація, тоді їй необхідна справжня допомога досвідченого фахівця.

Психотерапія - це вплив на психіку, а через психіку на весь організм з метою зміни ставлення до себе, до свого стану і до навколишнього оточення. Я вважаю, що в цьому стані організм знає, як себе захистити. І він при будь-якому захворюванні має виробляти свої власні ліки. Деякі фахівці заявляють, що підвищеною лікувальною сугестивністю володіють лише 10% пацієнтів. Вибачте, але дозвольте не погодитися!

По-перше, з допомогою тестів на сугестивність можна підібрати "ключик" до кожного зацікавленого хворого. Тут кожен фахівець може постійно розробляти свої особливі, глибокі, тонкі і особисті тести навіювання. Протипоказання для психотерапії тільки одне і причому воно дуже відносне . Це низький рівень інтелекту. А позитивний тест - це вже початок успішного сеансу. Це боротьба за віру. Наше єдине навіювання і самонавіювання входить в психофізіологічний резонанс!

По-друге, можна використовувати допоміжні засоби. Наприклад, це цілющі трави, приємна тепла ванна процедура з хвойним екстрактом та морською сіллю. При цьому м'які непрямі самонавіювання тут можуть виявитися більш ефективними, ніж імперативні та прямі лікувальні навіювання лікаря. Але така людина має своїми очима побачити справжню високу ефективність у інших наших пацієнтів. Це ланцюгова реакція зцілення!

По-третє, сама ефективна психотерапія - це новий духовний рівень. Тут методів дуже багато і на будь-який смак: йога, аутотренінг, медитація, нейром'язова релаксація, психоаналітична робота і т. д. Але віруюча людина має завжди пам’ятати про абсолютну силу сердечної молитви до найвищої свідомості.
Особисто я вивчав на практиці найефективніші методи і на сьогоднішній день я є активним прихильником християнської медитації. Це чудове поєднання лікування і відродження.
Духовне позбавлення від неврозу часто супроводжується автоматичним звільненням від важких захворювань. Тут можуть відбуватися справжні чудеса. І це факт, з яким не можна не рахуватися!
Чимало хворих сьогодні вважають себе нещасними і невиліковними. Люди спочатку втрачають віру в своє високе божественне призначення, досконалість і щастя. Люди самі обмежують свою віру. Це не припустимо. Якщо ти в цілому світі не можеш зустріти обдарованого лікаря від Бога, то знайди Його в собі. Це наша остаточна мета! На жаль, чимало людей розчарувалися в дорогих ліках і своєму лікуванні, немов поставили на собі хрест. Невже ви вже зробили все, що залежить від вас? Сумніваюся. А ви самі хочете піднятися на новий рівень і перервати темну смугу в житті? Вихід є! Тисячолітній досвід людства свідчить, що для живої істинної віри не існує нічого неможливого.

Люди кажуть, що сьогодні безкоштовного лікування в країні вже не буває? На нашому сайті воно є!

Нова Книга Щастя на сайті ovsanuk.com. Вона відразу потрапила в нерв і перевидається третій раз. .

Сеанси №1, 2, 3 - нова, реальна, загальнодоступна допомога - без реєстрації в Інтернеті та навіть не виходячи з дому.

Дистанційна Терапія ДАО - позбавлення від темної смуги, залежності і хвороби на будь-якій відстані.

Але індивідуально я завжди готовий швидко підібрати "ключик" для тих, на кого "ніхто і ніщо не діє".

Справа не лише в методах. Високе лікарське мистецтво - це особливи дар!

Починаєм нове життя.

О. Овсянюк.