ОЖИРІННЯ ТА АНОРЕКСІЯ. КРАСА, ЗДОРОВ’Я, ЖИТТЯ.

morgunovЄвген Моргунов - всіма улюблений «Бувалий» в кінокомедіях Леоніда Гайдая. Свої найвідоміші ролі він отримав в якійсь мірі завдяки великій статурі.

У повсякденному житті чоловік був великим жартівником і любителем розіграшів, завжди був оточений безліччю друзів. Він любив застілля, на яких волів не випити, але добре поїсти.

Актор, на жаль, не намагався боротися із зайвою вагою, хоча протягом багатьох років на тлі ожиріння страждав від діабету, переніс тромбоз, два інфаркти і інсульти. В останні роки життя йому було важко ходити. Знімався і виступав на концертах Моргунов в тапочках. Так стверджують його друзі. Лікарі кілька разів хотіли ампутувати Євгену ноги, але жінка, яка сама займалася лікуванням чоловіка, дивом допомогла уникнути операції. На жаль, Моргунов так і не позбавився від аліментарного ожиріння і помер від другого інсульту.

Кількість повних людей зростає щорічно. Це патологія сучасного суспільства. Саме тут я давно маю чималий досвід та результат. Але третю стадію будь якої залежності лікувати не дуже легко.

Проблема нездорової ваги інколи переходить в іншу крайність. Це – смертельна анорексія.

elina ramosУругвайка Еліана Рамос працювала моделлю в престижній аргентинській агенції.Вона померла від недоїдання у віці 18 років, переживши на півроку свою сестру Луїсель.

До мене також звертались деякі красуні, актриси та моделі. В боротьбі з неіснуючим «ожирінням» вони доводили себе до анорексії. Таке «самолікування» небезпечно для психіки, здоров’я, життя. Але не всі хворі вчасно бажають лікуватись. Потім від таких людей залишаються лише шкіра та кістки. Летальність - від 5 до 10%. Хворі на анорексію не піддаються логічному переконанню та потребують лише спеціальної методики. Проблема не проста. Тут не допоможуть лекції, заклинання, вмовляння. Це високе лікарське мистецтво. Адже саме тут харчові продукти - практично однакові. Але хворий на ожиріння повинен їх зненавидіти, а хворий на анорексією – полюбити усім серцем! Таким пацієнтам потрібно начебто прозріти та «помінятися місцями».

Ожиріння або анорексія – це індивідуальна хвороба конкретної людини. Вона потребує особливого лікування, як будь-яка інша манія або залежність. І чим швидше, тим краще.

Неперевершених оголошень та заїзних спеціалістів вистачає. Головне – результат!

Легше попередити хворобу, ніж потім її лікувати. Ви маєте усвідомити свою норму.

Спрощена версія розрахунку нормальної ваги виглядає так:

Для жінок: ідеальна вага = Зріст (см) - 110

Чоловікам: ідеальна вага = Зріст (см) - 100

Приклад: вага чоловіка з ростом 180 см дорівнює 80 кг, а жінки з ростом 170 см - 60 кг.

Бережіть себе. Живіть довго, здорово та красиво.

Вінниця. Олександр Овянюк.