ВСТАВАЙ!

КОМЕНТАРІ  

ДОСИТЬ!!!  

Шановні пацієнти, друзі та родичі!

В цілому світі алкоголізм вважають невиліковною хворобою. В народі кажуть про родове прокляття. Звільнення від цього лиха  – це є дар Божий. Нам потрібна сила, щоб нечистий біс ніколи не посмів наближатись до твоєї родини. Я, Олександр  Овсянюк, присвятив цій битві більше 30 років лікарського життя. І не даремно.

Дехто позбавляється від хвороби прямо зараз. І не лише тільки від алкоголізму! Я вкладаю свою душу і віру в кожне слово та в весь матеріал. Тут руйнуються родові прокляття.

Коли я це пишу для вас в Інтернеті, то часто щось вдосконалюю, передруковую та виправляю. Адже це велика відповідальність. Мова йде про порятунок і спасіння великої кількості людей і родин. І не випадково саме в цьому служінні мені намагається перешкодити темна нечистота. Тут наче самі по собі зникають актуальні картинки. Навіть найвеличніше у всесвіті Ім'я Господнє нахабно виправляється смердючим бісом з великої літери на маленьку. Інші літери також розлітаються в різні сторони. Наш матеріал під час написання постійно змінюється і рухається, наче жива істота. Мене не лякає, а навпаки, надихає різноманітне стукання і грюкання. Так загартовується дух. Моя віра абсолютна. Божа милість безмежна!

Це велика битва за кожне речення. Я це зробив від Бога і для Бога! То, можливо, я прожив земне життя вже не даремно. Це живий пам'ятник нерукотворної милості святого Творця.

Перше і останнє Слово саме тут залишається за Богом!

Коли приходить протидія, темрява і втома - з'являється справжнє світле диво!

Сам Господь незримою рукою розставляє акценти, влучно підкреслює і виділяє важливі місця. Це наш єдиний Святий Дух!

Загострюється глибоке духовне відчуття. Я багато разів переписував матеріал і переконався, що це не випадковість. Наголошую на цьому третій раз. Це дуже важливо! Прислухайся до свого серця. Тут є світла ангельська допомога. Істинне прозріння та відродження.

Це доленосна інформація.   

 Кожну секунду на Землі помирає 12 людей. Хто наступний? Куди йдемо? Хто зустріне?

Сьогодні в мережах Інтернету на робочий стіл тобі пропонується яскрава картинка з воротами пекла і раю. Вона не відповідає дійсності. Ворота в пекло набагато ширші, огидніші і жахливіші.
А красу, радість і щастя духовних небес неможливо собі уявити.

У нашому житті будь-яка хвороблива прихильність, залежність і неповноцінність нагадує наркологічну патологію. Це свого роду заборонений плід (як наркотична отрута). Але найефективніша "наркологія" - це битва за кожну душу.
Ми - царствене священство! Проте багато творінь наївно заперечують сам факт існування свого Творця. Вони вважають це ознакою моди, свободи і великого розуму. Таким чином, багато людей обмежують себе примітивним дарвінізмом. Проблеми з родоводом. А де результати? Творець не зникає від того, що простий смертний заперечує Його існування. Але люди втрачають милість зверху і своє істинне "Я". Духовна в'язниця гірша, ніж фізична. У духовному світі існує видиме і невидиме. У останні часи без віри нікуди ногу поставити. Якщо людина не бачить, не відчуває вплив радіації - це не означає, що її немає. Тонке - це причина. А грубе - слідство. Побачить - пізно буде. Але причому тут наркологія?  Будь-яка залежність - це манія (наче наркоманія). Будь-яка манія - це одержимість. Не випадково в згубному казино сума усіх цифр рабської рулетки дорівнює трьом шестіркам. Та і про залежну людину люди говорять так: "Його біс поплутав". Земля створена для людей. Але вони самі викликають з пекла всяку погань. Дехто вже боїться залишатися один в темному приміщенні. Люди втрачають благородство, волю і віру в себе. Навіть у християнських сім'ях діти можуть влаштовувати неприємні  "сюрпризи" під впливом цього тимчасового світу. Іуда теж був християнином, проте в нього увійшов сатана.

АЛЕ ХТО ТАКІ БІСИ? ЗВІДКИ ВОНИ БЕРУТЬСЯ? ЯК ВОНИ ВОЛОДАРЮЮТЬ НАД ГРІШНИКАМИ?

Давайте разом розкроїмо таємничу завісу над мудрими біблейськими притчами. Це - відповіді на усі питання. Святі ангели створені раніше людей. А духовні небеса - це висота нашої божественної святості і вічного життя. Але не буває творіння без Творця.

У Законі Божому єдиний Господь представляється в трьох іпостасях: Отець і Син і Дух Святий!

ЦЯ СВЯТА ТРИЄДНІСТЬ АБСОЛЮТНОЇ СИЛИ, ЖИВОГО СЛОВА І БЛАГОРОДНОЇ СПРАВИ!!! 
Небесний Отець всюдисущий і всемогутній. Його любов до тебе абсолютна на відміну від звичайного фізичного отця. З Ним можливо спілкуватися через триєдину іпостась Святого Духу. Але самого Творця побачити неможливо, як неможливо обійняти неосяжне. Ось чому Бог представив створеним ангелам Свою видиму іпостась - не створеного єдинородного Сина Божого. Таким чином ангели побачили обличчя Бога і схилились перед Ним. Написано так: "Хто бачив Мене - бачив Отця"(Іоанна 1: 18). Проте один із створених ангелів скипів від заздрості і виступив проти Бога. За цим першим "революціонером" з небес впала ще третя частина ангелів. Таким чином вони самі втратили святу славу і милість Всевишнього.  

Біси - це смердючі пропащі "ангели". Вони ненавидять людей, тому що ми схожі на Христа (створені по Його образу і подобі). А спочатку більш високі, але пропащі творіння, мутують в рогатих і хвостатих перевертнів. Самі по собі вони нічого нового створити і придумати не можуть, тому перекручують Заповіді Господні з точністю навпаки. 

Абсолютне вічне щастя - це блаженство! Воно виходить від Всеблаженного Бога. Але біси нав'язують людям сурогатну підробку у вигляді «кайфу». Вони ставлять людину на лічильник і зустрічають в пеклі. Наркоман вважає причиною ломки не наркоманію, а відсутність чергової і ще більшої дози. Це диявольська система. Не випадково під час білої лихоманки алкоголік бачить рогатих і хвостатих. Ожиріння - біс ненажерливості. Брехня - біс лукавства.
Це і є той самий заборонений плід в райському саду! За кожну хворобу відповідає конкретний смердючий дух зі своїм статусом та ім'ям. У них навіть є своє "царство", свій "престол" і своя "ієрархія". Називати такі імена не слід. Ім'я - це зворотний зв'язок. За гріх перелюбства (блудоманія) відповідають відразу чотири біси, що називають себе "ангелами любові". Як це сьогодні модно, актуально і сексуально! Будь-яка розпуста - це вже цивільний шлюб. Геніально!  

Кожним грішником управляє "власний" біс. Багато "дарів" вже давно передаються у спадок, як родові прокляття. Але ми не судимо: "Лікар на хворих не ображається". Нам слід шукати в інших людях гідність, а в собі - недоліки. Піднімайся вище!
Апостоли спочатку перемогли своїх бісів постом, молитвою та ім'ям Христа. Тільки після цього вони змогли прийняти в себе Духу Святого! Тепер поряд з ними рятуються інші. Проте Іуда Іскаріот вважав, що вже святий. Він не покаявся за конкретний гріх, тому так і не позбавився від своєї клептоманії (це біс крадійства). Спочатку він крав з церковної каси, а потім зрадив за гроші свого Спасителя! Тридцять срібняків символізують нездорове сріблолюбство. Ще одна манія. Хто не віддає церковну десятину - краде у Бога. Хто не платить податки - краде у ближнього. Хто привласнює не зароблені гроші - лізе в чужу кишеню!

З ким поведешся - від того і наберешся. Сьогодні мертвих викликають прямо з телеекранів. А Духа Святого викликати слабо? Куди падає країна? Де результати? Біси нав'язують людині свої помисли, бажання і вчинки. Ці безплотні істоти не можуть подолати святу людину. Вони самі небес вже не мають, але і в пеклі горіти не бажають. Такі смердючі духи знаходять оселю в грішній людині. Таке підселення - це одержимість. Рай і пекло починаються на землі. Що таке фантомний біль на місці втраченої кінцівки? Може, це тільки видимий початок пекла? А жахлива біла гарячка - рогаті і хвостаті!

Перша людина спочатку також була святою і безсмертною. Проте гріх і Бог несумісні. Людину судить власне беззаконня. Якщо дитина хоче уникнути справедливе покарання від батьків, то повинна просити прощення і обіцяти, що беззаконня більше не повториться. У цьому - головний сенс покаяння перед небесним Отцем.

Святий може помилувати грішника, що той кається заради Христа. Ось чому християнські центри реабілітації очолюють колишні наркомани! Такі люди прощені, звільнені і народжені з небес.  Проте багато людей, що впали донизу, далекі від Христа і покаяння. Покарання за гріх - фізична смерть, потім суд і друга смерть. Це вічні страждання душі у пеклі. Не випадково людина після повернення "з того світу" може свідчити про свій духовний досвід.

Але як людина зможе позбавитись від своєї заразної залежності, якщо вона її так сильно любить? Це - ключ до звільнення!!!

У тебе  може бути три рівня віри: демонізм, страх перед Богом і любов до Бога. Хто не любить те, що любить Святий Отець - той далекий від Бога.

Навіть біси знають, що Бог справедливий. Це Старий Заповіт.
Тільки вони не вірять, що Він милосердний. Це - Новий Заповіт!  У Старому Заповіті сказано: "Проклятий перед Богом всякий, повішений на дереві" (Второзаконня 21: 23). Але навіть найпростіша людина готова пожертвувати авторитетом, свободою і життям за улюблену дитину, що порушила закон по своїй наївності, слабкості і духовній сліпоті.  Голгофська жертва Вселенського Царя розпочалася з народження на Землі у брудному хліву.  Заради нашого порятунку Всемогутній Творець став людиною і узяв на себе тяжкі покарання за наші гріхи:

"За мій гріх помер Безсмертний і Безвинний постраждав
Так, щоб я, останній грішник, душу смертну врятував».

В житті кожної людини наступає момент, коли не допоможуть наука, багатство, кров або пересаджена нирка навіть від самої рідної людини. Чимало хвороб сучасна наука вважає невиліковними. Вона не знає таємниці безсмертя. Але для Бога не існує  нічого неможливого! Наш святий Господь не може лише тільки лукавити (брехати) і порушувати Своє Слово. Це є Закон Божий. Творець зцілює саму хвору людину лише тільки по нашій християнській вірі. Так написано в Біблії. Лише тільки по нашій вірі нам надається захист, людське щастя, мир любов та успіхи в родині, в роботі та в житті. Дари Святого Духа можуть бути безмежними.

Але ворог людський постійно намагається тебе залякати або обманути, щоб ти втратив віру! Така людина не спроможна прийняти милість Божу . А милості нашого Спаса вистачає через верх на все людство і на весь світ. Не випадково Христос каже людині, яка зцілена дивним чином: «Віра твоя врятувала тебе. Нічого не бійся. Лише тільки вір». Отже саме на цих сторінках відбувається головна боротьба за твою віру та за світле майбуття твоїх дітей та майбутніх поколінь.  

 Увага!!! Зараз ти знаходишся в таємному енергетичному потоці. 

Ця картинка залякала, знеструмила і згубила багатьох. А ти тут вже заряджений великою життєвою силою!

В ім'я Спасителя твоя "невиліковна" хвороба спалюється вогнем Святого Духу! Це - саме так. Переконайся в цьому сам.
Бог дає все по вірі. Але сатана малює страшні картини, щоб ти втратив віру та волю. Що це таке???

Творець і пропащий "ангел" нібито міряються силами в  армреслінгу? Чия рука сильніша? Це просто смішно! 

Язичники, сатаністи та атеїсти вважають, що хтось у світі по своїй волі може  доторкнутися до Христа та ще й потім Його розіп'яти. А де твоя віра?

Наш Бог Всемогутній, а опущені біси тремтять перед Ним. Ця картинка - мерзенність перед Святим. На ній зображений не Бог, а немічний грішник, початкуючий свій шлях до порятунку без Спасителя. Це також твоє духовне минуле. Тут художник явно потрапив в мережі лукавого. Можливо, це його автопортрет. Він оповитий заразною зневірою, страхом і духовною сліпотою. Але з минулим покінчено раз і назавжди! Ти відроджуєшся, прозріваєш і перемагаєш в Дусі. Хто і що може порівнятися зі Всевишнім?

Для Христа - Вседержителя пропащий диявол - це ніхто і ніщо! Тобі потрібно думати не про бісів, а про Бога. Христос Воскрес!!!
Святий Отець і Син і Дух Святий нам свою любов довів. Черга за нами. Якщо блудний син повертається в духовний Будинок Батька - це вже не раб, а Син!

А що залежить від нас? Віра без справ мертва. Тут треба покаятися не лише на словах:  
- Щоб наблизитися до Бога, треба пізнати Закон Божий. Всі світи і усі істоти створені Словом, яке і є Бог. 
- Щоб прийняти дари Духу Святого, треба виконати Заповіді. Не можеш врятуватися сам - звернися до Спасителя.
- Щоб врятувати грішну душу, треба прийняти Новий Заповіт і постійно закликати ім'я Христа у своє серце:

«Ісус Христос - Спаситель наш,

Отець і Син і Дух Святий - помилуй нас!».

Можливо, потім ти знайдеш собі щось краще. Але не втрачай даремно свій час.

Дух Святий - це також небесний Отець. Саме від Нього свята Марія народила на планеті нашого Спаса.

Навіть деякі християни сумніваються, що Христос - це усе той же люблячий Отець і Святий Дух.

Але це - не про нас. Новий Заповіт - це перемога і нове життя. Твоя істинна віра відтепер є абсолютною!  

НАШ СПАСИТЕЛЬ ІСУС ХРИСТОС – ГОСПОДЬ!!! Слава Отцю і Сину і Святому Духу! Амінь.

Подивися на текст, виділений жирним шрифтом. Це зробив Бог. З Ним треба спілкуватися в будь якому місті, завжди і в чистому серці. Він завжди поруч. Але знайди Творця в собі!  

Одну з духовних практик я з радістю пропоную вам в на сайті – стаття "Код залежності". Можна шукати щось краще, але треба діяти. Тобі дано більше, ніж Давиду проти Голіафа. Але працюй над собою. Хто без гріха - той порятунку не потребує. А хто без гріха? Де знайти Божу милість? Тут краще вчитися на чужих помилках. Особисто я втратив багато дорогоцінного часу в індійському ашрамі. Я шукав єдність усіх релігій, але набув милості зверху тільки в славі Христа.

Можливо, тобі допоможуть надихаючі афоризми ДАО? Мені вони допомогли:

- Знайди свого Лікаря!
- Вершки піднімаються догори.
- З гною виростає троянда.
- Минуле - це ніщо!
- Чисту людину у бруд не тягне. 
- Головне – не вчинки, а їх мотиви.
- Хвилювання - сигнальна лампочка егоїзму.
- Найнебезпечніша ілюзія - це хвороблива залежність від ілюзій.
- Залежність - це дурдом у власній голові.
- Світ сам по собі ні поганий, ні хороший. Чого ти хочеш?
- Грішна душа - біоробот грішної плоті.
- Дух сильніший за тіло! 
Не виставляй дистанцію Господу.
- Сам вирішуй, про що тобі думати або не думати.
- Думки - це таємні голоси духовного світу.
- Крок віри - це нова схильність.
- Народитися зверху - не впасти, а піднятися.
- Істинне везіння - це милість зверху.
- Народжений літати повзати не зможе.  
- "Кайф" - це змій спокусник.
- Будь-яка манія - це одержимість.  
- Алкоголізм вбиває більше, ніж "гради" і "торнади".  
- Краще пересуватися за кермом, чим на чотирьох.
- "Заборонений плід" - це ваша п'ята Ахіллеса.
- Білих ворон не буває, як і світлої заздрості.
- Темна смуга життя - загартування для сталі!
- Милість зверху дається по вірі.
- А знизу ламають віроломно.
- Немає братерства - не треба панібратства.
- Погану людину можна любити і на відстані.
- Я ще не такий, яким маю бути.  
- Але я вже не такий, яким був раніше!  
- Навіть на темному небі має бути мерехтлива зірочка.
- Бумерангом стало зло: як прийшло - так і пішло.   
- Кращий тренажер - власне тіло.  
- Людська їжа не свиняча - читай "Отче наш".
- Не можеш без другої цигарки - звільняйся від першої.  
- Надія помирає останньою, а істинна віра безсмертна!
- Ще ніхто не переміг антихриста без Христа. 
- Нове життя - не світлий проміжок, а повне просвітлення.
- Немає невиліковних захворювань!
- Духовне ім'я - це зворотний зв'язок.
- Моє помазання - ім'я Спасителя.  
- Найкоротша молитва - ім'я Христа.  
- Сенс людського життя в єдності з Творцем: "Ти в мені - я в Тобі". 

ВСІ МИ ДІТИ ЄДИНОГО БОГА

Наша сила - в єдиному Христі і в Його живому Слові! Будь вірний своїй церковній конфесії, але люби і поважай всіх. Пам'ятай, що за кожну церкву перед лицем Бога відповідає святий ангел. Особисто я хрещений у православ'ї. Це дорогоцінний духовний скарб. Але мир усім. Сатана поділяє і панує. Але це - не про нас.

На одному служінні є причастя, смирення і терпіння. На іншому - радість, позитив і любов до ближнього. Але я прийняти усі ці єдині дари Святого Духа? Особисто я порадив своєму рідному "блудному" сину спочатку перше, а потім ще і друге служіння. Але головна мета остаточна: "Знайди Бога у собі".

Дух Божий на тобі! Твоє тіло - це храм Святого Духа! Святий Господь - в чистому серці! 

На небесах церква одна єдина. Відчуй її в своєму серці. Люби ближнього, але не створюй собі кумира. Люди можуть помилятись і спокушатись. А Бог - це вже Бог! Не завжди роби те, що роблять інші люди. Мудра бджілка до кожної квіточки збирає тільки нектар. А дьоготь залишає недоторканим. Іди до церкви з Богом - від Бога і до Бога!

Не виставляй дистанцію Господу. Завжди кажи так: "Не Він, а Ти! Не казав, а Кажеш! Не робив, а Робиш!". Інакше де твоя віра і де твій Бог?

Мудрість Христа вища, ніж мудрість Соломона. Християнське смирення - не слабкість, а сила. Найвище піднімається той, хто падає в руку Спаса: "Не моя воля - Твоя воля". Це є твій найвищий захист!

Перемагай зло добром. Лукавий тягне Нову врятовану людину назад в Старий Заповіт. А в іншому випадку ворог людський з Новим Заповітом в руках наче "від Бога" благословляє з обох сторін конфлікту пекельну війну і "священе" братовбивство.

А де твоя християнська віра? В чистому сердці! Відтепер ти любиш і робиш лише те, що любить твій Святий Спаситель.

Не ховайся в печеру від служіння Богу та ближньому. Рятуєш себе - і біля тебе рятується людство. Будь в цьому світі, але не від світу цього. Кожну свою думку та справу завжди присвячуй лише тільки Господу.  Якщо Господь сниться, то це вже не сон. Звільняєшся від "улюбленого" біса раз і назавжди! Саме так ти приймаєш безцінні дари Святого Духа!

Віра без справ мертва. Але найголовніша свята справа - чиста божественна любов, яка все покриває.

Бог є любов: "Мир, щастя та блаженство усім  істотам в усіх світах!".

Христос Воскрес!!!      

МИТТЄВЕ ЗЦІЛЕННЯ ВІРОЮ!!!   

Після кожного речення - розумова пауза для душі.

Щоб людина повірила - вона має все зрозуміти і відчути. 

Мій рідній брат!

Ти вже готовий? Скажи: "ТАК!".

Відкрий своє чисте серце з вірою.

Кожне слово і відчуття - це глибока дія.

Приймай кожну хвилю нової інформації.  

Нове життя - свята єдність творіння і Творця.  

Твоя внутрішня природа - це теж єдина природа.  

Зверни увагу на сердечну милість - це допомога ангела.   

Усі твої гріхи, немочі та хвороби знищені на Голгофі!

Твої поступові вібрації в тілі зцілюють грішну душу.

Твоє відчуття глибоке, наче рани Христа.

Твоє серце на усіх одне, наче кров Спаса.

Це твоє зцілення, звільнення та спасіння.

Тут є світла ангельська сила.

Входиш в резонанс вібрацій. 

Твоє дихання вічне і безмежне.

Єдине серце працює спокійно, ритмічно, автоматично.  

Ось ти увесь - перед океаном сили, енергії та життєвого струму.

Ти вже відчув смердючий жах пекла і блаженний аромат Раю.

Відрікаєшся від гріха, від лукавого та його смердючих бісів.

Усі твої гріхи, немочі та хвороби знищені на Голгофі. Не бійся. Вір!

В глибині нервової системи - єдина свідомість усього Всесвіту.

Тебе тягне до благодаті!    

Автоматично.

Все глибше і глибше!

Піднімаєшся, наче дух, від абсолютного мінуса - до абсолютного Плюса. 

У кожному диханні, в кожній клітинці своєї істоти ти піднімаєшся вище. 

Тебе тягне від зла до Добра, від темряви до Світла, від смерті до Життя. 

Вибачаєшся перед Христом за свої гріхи і зцілюєшся Його святими ранами.

По твоїй вірі з гріховним минулим покінчено в ім'я Отця і Сина і Святого Духа!  

Зневіра, страх, родове прокляття зникають і назавжди залишаються в минулому.

Хронічний біль і хвороба спалюються струмом, теплом і вогнем Святого Духа!

Це твоє нове життя.  Ти бачиш себе звільненим, легким і блаженним!

Хвороба, важкість і депресія з тебе вже повністю вишли геть!!!

Дихається легко і вільно, повними грудьми.  

Дух Святий - джерело вічної насолоди! 

Бог є любов, яка все покриває.

Це є панацея. 

Нехай усі істоти будуть мирні! 

Нехай усі істоти будуть щасливі! 

Нехай усі істоти будуть блаженні!

На душі легкість і святість.

Саме так.

Амінь.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

 

ВДИХНИ БЛАЖЕНСТВО ДУХА СВЯТОГО!  

ПІДІЙМАЙСЯ З ІНВАЛІДНОСТІ - ВСТАНЬ І ЙДИ!   

ТВОЄ НЕБО ЄДИНЕ!  

ТВОЯ ВІРА АБСОЛЮТНА!  

ТВОЯ СИЛА БЕЗМЕЖНА!

Вільно, впевнено та негайно виконуєш те, що не вдавалося у минулому.

Кидай в пекло тремтячого біса, його смердючу хворобу і "наркотичну" отруту.

Твої гріхи, немочі та хвороби знищені на Голгофі!  

Христос воскреслий - в тобі самому.

Зцілення миттєве, наче блискавка!

Підіймаєшся над минулим все вище і вище. 

Звільнення від гріха - твоя найвища радість, сила і слава .

Дякуй, прославляй та приймай Отця і Сина і Святого Духа. 

Свята тепла Кров - це велика сила! 

Це твоя любов до Бога і твоя любов до ближнього. 

Ти йдеш і не боїшся!

Бажаєш усім добра!

Ти служиш Єдиному Святому Творцю.

Боротьба за віру інших людей - бумеранг істини.

Кожна людина сама заслуговує на те, що бажає іншим.

Свідчи тут і зараз про усі чудеса духовного зцілення.

Твої гріхи, немочі, біси та хвороби знищені на Голгофі!

Приймаєш абсолютну небесну Милість раз - і назавжди. Це Нове Життя!

Лукавий брехав і залякував: "Не молись за іншого, бо візьмеш на себе його горе". 

Всемогутній Господь каже: "Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть".  

Зафіксуй нове життя реальним письмовим кроком віри. 

Страшне прокляття вже зникло назавжди! 

Підтримай віру інших. Це потрібно тобі!

Пиши для ближнього - це твоя милість.

Адже в тебе вже щось явно перестало боліти!

Хвороба, зневіра і темрява пішла геть.

Пиши для Бога - це твоя радість.

Пиши саме тут -  ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Лукавий навіював: "Мовчи, щоб не наврочити". Він намагався обдурити, вкрасти і згубити.  

Але наш Всемогутній Господь говорить: "Не збідніє рука, що дає". Перемагай зло добром.

Це твій День!  

Божа милість абсолютна!

Перечитай сердечне одкровення ще і ще раз!

Кожен раз приймай нове, радісне і вічне Життя!     

 

 

Це абсолютна гарантія. Твоя жива віра! Твій безцінний дар.  

Слава Отцю і  Сину і  Святому Духу!!!  

Амінь.  

Дистанционная терапия ДАО