Великий піст!


Голуб – символ Святого Духа та Життя!
Але хто в твоєму домі господар? Справжній вартовий на посту повинен заявити однозначно: «Жоден ворог тут не пройде!».
Святому піст не потрібен. А хто без гріха? Великий піст необхідний всім людям, щоб не впасти, а піднятися. Моя інформація вже врятувала багатьох, але - ще далеко не всіх!

Ось чому я постійно повторюю те, про що мовчать інші. І не даремно. Це духовна битва:
"Зри в корінь! Будь-хвороблива залежність – це манія. А будь-яка манія – це одержимість".
Що таке "наркоманія", "клептоманія", "зоофілія" або "некрофілія"?

Клініка будь «манії» або «філії» давно описана великими вченими. Вони розумно говорять, але не вірять в одержимість і не виганяють бісів. Я не титулований лектор, але реальний лікар. Нас цікавить лише кінцевий результат.
І так, ми продовжуємо нашу спільну роботу. Навіщо потрібен піст? Що таке пекельна система «666»? Причому тут моя лікарська практика? Три шістки – це три стадії падіння.
Давайте ще раз уважно розглянемо три стадії будь-якої небезпечної залежності на прикладі хронічного алкоголізму. Адже тут є видиме і невидиме. Далеко не кожна людина відразу бачить або відчуває небезпечну «чорнобильську радіацію». Тонке – причина, а грубе – наслідок. Три шістки символізують три стадії прокляття. Хвороблива залежність не стукає, а вповзає. Людина втрачає волю до перемоги, звільнення і спасіння.
Не випадково в народі алкоголізм називають зеленим змієм. А безвольну, невільну, гнилу людини – жалюгідною шісткою. Алкоголік вже пригрів «зеленого змія» на своїй шиї. Не випадково він перед товаришами по чарці постукує пальцем по горлу: «Зметикуємо на трьох?». Символічно, що саме на своїй шиї зрадник Іуда затягнув суїцидальну петлю. Це тяжкий гріх.
Але одержимий «ігроман» навіть не розуміє, куди він лізе. Сума цифр рулетки в цьому «казино» дорівнює трьом шісток. Це три стадії одержимості, сліпоти і духовної смерті у пеклі.
Перша стадія – це лише «лярва». Я кажу про невидиму змієподібну сутність нижчого порядку, яка готує місце для підселення «біса». Своїми «присосками» вона впивається в вузьку горлову «чакру» потенційної жертви і підживлюється чужою енергією. Людина втрачає силу волі, але мозок ще захищається. Коли завзятий курець починав паління з першої затяжки в життя, то навіть мінімальна доза нікотину викликала огиду, кашель і запаморочення. А до горла підходив нудотний клубок. Навіть у п'яниці спочатку з'являвся захисний блювотний рефлекс. Але при хронічному алкоголізмі він зникає. А «лярва» може переходити у спадок, як родове прокляття для алкогольних мутантів.
Друга стадія – це вже «біс». Такий «ігроман» самостійно вже на свободу не виходить. Алкоголіку замість здорового сніданку вже пропонується гірке похмілля. Курець палить навіть на порожній шлунок. І хворий з ожирінням «лікується» від обжерливості з точністю навпаки: «Хорошої людини повинно бути багато». Отже, хворій людині у другій стадії вже потрібна дієва допомога!
Третя стадія – це сам «сатана». Юда Іскаріот зрадив Спасителя і повісився тільки після того, як у нього ввійшов сатана! У першій стадії він своєчасно сам не звільнився від зміїної «петлі» на шиї. А у другій стаді, коли його вже «біс поплутав», він вперто відмовився навіть від найвищої божественної допомоги. Третя стадія – остаточне падіння в пекельну систему трьох шісток. Отже, усім нам конче необхідна велика слава Отця і Сина і Святого Духа! Амінь.

Великий піст – це абсолютна перемога над пекельним прокляттям і вічне Життя!