СЕРДЦЕ НА ВСЕХ ОДНО

ТОБІ ПРОПОНУВАЛИ КОДУВАТИСЯ? АЛЕ Є КРАЩИЙ ШЛЯХ! ЦЕ «СВОБОДА БЕЗ КОДУ!»

Олександр Григорович Овсянюк - визнаний автор крилатого афоризму: «В наркології не буває ледь-ледь вагітних». Деякі курці намагаються покінчити з залежністю поступово, але курять ще гірше.  Вони начебто кидають свої, але починають «стріляти» чужі сигарети. Найнебезпечнішою є цигарка, викурена зранку до сніданку. Сигарета з кавою або алкоголем - подвійний удар по серцю!

Нікотиноманія - не просто шкідлива звичка, а наркологічна хвороба. На жаль, дехто це усвідомлює занадто пізно. Методів лікування багато. Але де кінцевий результат? Молодь ходить з електронними сигаретами. Люди марно насичуються таблетками і жуйками з нікотином. Метод кодування може викликати стресовий невроз і призводить до зриву. Деякі спеціалісти вимагали не курити самостійно кілька днів! Але не кожному курцю таке випробування під силу.

Відомий лікар Олександр Овсянюк і магістр психології Андрій Овсянюк застосовують найсильнішу авторську методику «Свобода без коду». Прийшли, поклали на стіл сірники і сигарети - і забули! Тут допомогли багатьом відомим людям. Не випадково до міста над Бугом їдуть здалеку, з останньою надією.