Як звільнитись від неврозу, душевного і фізичного болю

Звільнення від проблем

Якщо не допомогла медитація - допоможе високопрофесійна та духовна психотерапія.

Нова Книга Щастя пропонує до вашої уваги незвичайне сяюче фото, зроблено в 1989 році у Вінницькій районній лікарні кореспондентом «Вінницької правди» після моєї операції без наркозу. Саме тоді мені виконалось рівно 33 роки - вік Христа. Це була ще одна успішна операція без наркозу! Ця чудова новина пройшла майже непомітно, тихо і скромно. 

Адже тоді вся країна говорила лише про феномен вінничанина Анатолія Кашпіровського. Це був яскравий, але короткочасний спалах. Лише храмова свічка горить вічно. Мир і щастя всім.

Мудра людина шукає в інших лише позитив, щоб повністю позбутися власних недоліків.

Але повернемось саме до наших справ. Моя випадкова пацієнтка, Ніна Федорівна Холодіонова з Орджонікідзе, чомусь не попала на прийом до знаменитого вінничанина. В той час вона не могла видалити велику зростаючу пухлину, бо не сприймала наркоз та інші знеболюючі препарати. Проте, після нашої операції, вона ще й сьогодні здорова та щаслива. І я лише радію від цього життя.

Але що головне? Саме тоді, в 1989 році, я вірою прийняв у серце Христа! І не претендую на ореол святості.

Однак на знімку несподівано виявилося інтенсивне світіння. На інших фотографіях такого сяйва більше не було. Але маленька світла християнська зірочка у моєму серці вже не згасне. Я щиро переконаний, що наявність вищої медичної освіти не є протипоказанням для істинної віри і духовної досконалості. Сучасна медицина лікує живих, але не воскрешає мертвих. Вона лікує нерви, але не рятує душу. І політики розумно говорять, але часто далекі від спасіння. А хто без гріха? Наш мозок працює лише на 10% потенціалу. Йому явно не вистачає ореолу святості! Сучасна людина - не лікар, а пацієнт. А що з нервами?

Невроз - це функціональний, тобто цілком оборотній і абсолютно виліковний розлад центральної нервової системи. Але деякі хворі втрачають все. Вони не можуть позбавитися від похмурого тягаря до кінця днів. Це поганий настрій, загальна слабкість, підвищена дратівливість і стомлюваність, поганий сон і апетит... Запущена хвороба підступно прогресує і людина страждає навіть "на рівному місці".
Особливу небезпеку представляють ускладнення неврозу. Це цілі букети психосоматичних захворювань. Спочатку функціональних, а потім і органічних.
Я звичайний лікар, але з реальним практичним досвідом. У 1975 році закінчив медучилище, у 1984 році - медінститут і інтернатуру по психіатрії і наркології, в 1985 році - курси психотерапії в Харківському республіканському центр. Я не філософ і не вчений, але намагаюсь стати кращим, як лікар. Особливу увагу приділяю практичній психотерапії. Саме тому мене цікавить лише кінцевий результат. І він є.
Наприклад,  ось вам недавнє свідоцтво про ті давні часи на моєму Інтернет сайті від 20.01.2016 року:

"В 1986 році вінницька районна газета "Колгоспна зоря" писала про дівчинку Лесю, яка раптово втратила весь свій голос від хвилювання на шкільних іспитах. Це наша славна землячка. Лікарі дуже старалися допомогти, але три доби не знали, що з нею робити. Овсянюк уважно подивився в її очі і допоміг майже миттєво. Як ми всі тоді зраділи: «Голос! У неї зявився голос!».
Але це ще не все. Мій знайомий продає фрукти на ринку Урожай і не випиває взагалі вже 30 років! Він забув про нічні кошмари, не тремтить від горілки і навіть вранці снідає по-людськи, без гіркого похмілля. А я теж давно не п'ю. Не курю і не тягне. Став працездатним, впевненим у собі і абсолютно спокійним чоловіком". Вдячний земляк Іван Поліщук.

Таким чином, я багато чого побачив на цьому шляху. Мій загальний медичний стаж - понад 40 років. Методів лікування багато, але найбільш ефективним, на мій погляд, є саме безмедикаментозний. Якщо людині не допомагає звичайна медитація, тоді їй необхідна справжня допомога досвідченого фахівця.

Психотерапія - це вплив на психіку, а через психіку на весь організм з метою зміни ставлення до себе, до свого стану і до навколишнього оточення. Я вважаю, що в цьому стані організм знає, як себе захистити. І він при будь-якому захворюванні має виробляти свої власні ліки. Деякі фахівці заявляють, що підвищеною лікувальною сугестивністю володіють лише 10% пацієнтів. Вибачте, але дозвольте не погодитися!

По-перше, з допомогою тестів на сугестивність можна підібрати "ключик" до кожного зацікавленого хворого. Тут кожен фахівець може постійно розробляти свої особливі, глибокі, тонкі і особисті тести навіювання. Протипоказання для психотерапії тільки одне і причому воно дуже відносне . Це низький рівень інтелекту. А позитивний тест - це вже початок успішного сеансу. Це боротьба за віру. Наше єдине навіювання і самонавіювання входить в психофізіологічний резонанс!

По-друге, можна використовувати допоміжні засоби. Наприклад, це цілющі трави, приємна тепла ванна процедура з хвойним екстрактом та морською сіллю. При цьому м'які непрямі самонавіювання тут можуть виявитися більш ефективними, ніж імперативні та прямі лікувальні навіювання лікаря. Але така людина має своїми очима побачити справжню високу ефективність у інших наших пацієнтів. Це ланцюгова реакція зцілення!

По-третє, сама ефективна психотерапія - це новий духовний рівень. Тут методів дуже багато і на будь-який смак: йога, аутотренінг, медитація, нейром'язова релаксація, психоаналітична робота і т. д. Але віруюча людина має завжди пам’ятати про абсолютну силу сердечної молитви до найвищої свідомості.
Особисто я вивчав на практиці найефективніші методи і на сьогоднішній день я є активним прихильником християнської медитації. Це чудове поєднання лікування і відродження.
Духовне позбавлення від неврозу часто супроводжується автоматичним звільненням від важких захворювань. Тут можуть відбуватися справжні чудеса. І це факт, з яким не можна не рахуватися!

Чимало хворих сьогодні вважають себе нещасними і невиліковними. Люди спочатку втрачають віру в своє високе божественне призначення, досконалість і щастя. Люди самі обмежують свою віру. Це не припустимо. Якщо ти в цілому світі не можеш зустріти обдарованого лікаря від Бога, то знайди Його в собі. Це наша остаточна мета! На жаль, чимало людей розчарувалися в дорогих ліках і своєму лікуванні, немов поставили на собі хрест. Невже ви вже зробили все, що залежить від вас? Сумніваюся. А ви самі хочете піднятися на новий рівень і перервати темну смугу в житті? Вихід є! Тисячолітній досвід людства свідчить, що для живої істинної віри не існує нічого неможливого.

Люди кажуть, що сьогодні безкоштовного лікування в країні вже не буває? На нашому сайті воно є!

Нова Книга Щастя на сайті ovsanuk.com. Вона відразу потрапила в нерв і перевидається третій раз. .

Це нова, реальна, загальнодоступна допомога - без реєстрації в Інтернеті та навіть не виходячи з дому.

Дистанційна Терапія ДАО - позбавлення від темної смуги, залежності і хвороби на будь-якій відстані.

Дорогі мої однодумці! Перемагайте з радістю! Міцного вам здоров'я та великого людського щастя!

Лікар Олександр Овсянюк.