НЕБЕЗПЕЧНЕ РОЗДВОЄННЯ ОСОБИСТОСТІ

позитив

В останні часи психіатричні пацієнти вже самі «лікують» хворе суспільство в медицині, в політиці, в усіх сферах життя.

Ця небезпечна масова шизофренія сама потребує лікування!

Моя методика зцілює не хворобу, а хворого, котрий заблукав і втратив себе. Ось запорука успіху!

Моя стаття позитивна та конструктивна, тому що люди повинні вчитись лише на чужих помилках. Це приносить користь для вашого здоров’я та життя. Я пройшов тернистий шлях, маю досвід та результати. Дуже складно лікувати пацієнтів, котрі знаходяться під впливом харизматичних артистів, самозванців та аферистів. Я вже писав про те, що телевізійна «Битва екстрасенсів» - це комерційний проект. Небезпечне телешоу краде у людей головне – віру. Цей «магічний» серіал є повністю постановочним. Всю "потойбічну" інформацію учасникам зливає знімальна група. І ніхто з так званих переможців по чесному не володіє ніякими езотеричними здібностями. Адже у присутності незалежних експертів такі «найсильніші екстрасенси» благають лише таємної підказки. Однак розкручене на телебаченні ім'я нового «Мессінга» або «реінкарнованої Ванги» підвищує вартість прийому клієнта до кількох тисяч доларів. Це вже не гордонівські «пірамідки від раку». Учні перевершили «гуру».

А фанатам «битви екстрасенсів» я пропоную подивитися документальний фільм Бориса Соболєва - «Ті, що йдуть до біса». Усі три серії.

ХТО КОРОНУВАВ ВІРУС  

ЗАХИСТ І СВОБОДА ВІД ВІРУСНОГО КОДА

У веселі часи живемо, рідні мої!

Я кавалер семи духовних орденів, хоча не вважаю себе достойним. Але лікарська інтуїція - це мова серця. Перед початком пандемії я навіть на вулицях закликав курців до звільнення від зарази.
Відгукнулися не всі. Сьогодні ці курці опинилися в підвищеній групі ризику разом з літніми людьми. Дехто пішов безповоротно. Але все це відбувається не випадково.

Коронавірус скорочує пенсійний вік громадян навіть за допомогою інфікованої молоді. Кому це вигідно? Навряд чи люди похилого віку погодяться на тату і мікрочіп з числом звіра. Сучасна молодь більш раціональна, «продвинута» і перспективна.

Я знаю не лише медицину, а також духовні практики і біблійні пророцтва. Мій досвід, результат і предбачення підказують, що під електронно-цифровим контролем незабаром буде кожен крок, кожна покупка і все життя. Навіть деякі духовні пастирі не встоять перед рукотворним коронавірусом і новим світовим «порядком».

Так що означає число звіра? І що таке - повзуча "чипізація" населення? Це таємна, зомбуюча, підсвідома система, де древні містичні практики поєднані с сучасними цифровими технологіями. Люди втрачають віру в спасіння, забувають про безсмертну душу і автоматично підкоряються лукавому. Біблія також про це попереджає.

Три стадії наркологічного падіння також закодовані на число з трьома шістками. Людина втрачає силу волі і право вибору на тверезе життя. Зникає єдність з вищим розумом - Отцем і Сином і Святим Духом.

Глобальне потепління змінює поведінку живих істот, вірусів і мікробів. Політики «виконують» передвиборчі обіцянки з точністю навпаки. Адже їх, таких зарозумілих та кмітливих, такаж біс поплутав. Барижна брехня і клептоманія - це одежимістьГальма не працюють, дах їде, ненажерливі чиновники накликають прокляття на свій рід.

Уявіть собі, як хабарник і казнокрад попадає на страшний суд:

 Я більше не буду!

⁃ Не будеш, не будеш...

⁃ Я заплачý!

⁃ Заплатиш, заплатиш...

Спокушаються навіть обрані. Сліпі ведуть сліпих і мертві ховають своїх мерців. Так написано.

На наших очах змінюється світ. Це битва за кожну душу. Кишенькові ЗМІ замовчують інформацію про природні катаклізми і пророчі небесні знамення. Незабаром людина зіткнеться з новими феноменами так званих «НЛО». Ви самі побачите щось нереальне! Але головне - не форма, а зміст. 

Таємні товариства "косять" під атеїстів і висміюють християн. Старезні окультисти з грошовим верстатом навязують кредитне рабство, називаючи зло добром. Їхня "допомога" -лише казнакрадам і агептам впливу за наш рахунок! Де так звані інвестори? Намагаючись догодити пекельному господарю, вони трансформують чоловіків у жінок та жінок в чоловіків, популяризують будь-яку перевернуту гидоту перед святим Творцем.

З мовчазної згоди політичної «еліти» та вищого духовенства люди не помічають, як їх душі затягуються в пекло. Дехто «зливає» державну землю і банківську систему. Невже це наш вирок? Для кого демонструються рогаті жести спритними пальчиками? Яких солодощів для них ще не вистачає?

Кому багато дано, з того багато і спитають (з Біблії).

Сучасна наука не може пояснити, чому індуси п'ють сиру воду з річки Ганг та не вмирають від заразних епідемій. Адже у священну річку зливаються нечистоти з каналізації, по ній плавають тонни сміття та обгорілі трупи крематоріїв. І наша свята вода не псується тільки по нашій вірі. Під час чорнобильської катастрофи рівень радіації біля святих мощей у лаврі жодного разу не перевищував норму. Але люди ігнорують безліч пророчих знамень. Читайте Закон Божий.

За всі мутації та злодіяння природа карає людство стихіями землі, воды, вогню, воздуха і ефіру. В цьому році великі випробування, природні катаклізми вже наближаються до України. Запам’ятайте мої слова! Але це ще не страшний суд... Золотий тілець та цифрова технологія не врятують жодного лицемірного перевертня. Їм не допоможе невинна дитяча кров!

Найзаможніші творці коронавіруса вважають себе обраними. Вони навіюють "добро". Вони мають і вакцину, і сиворотку! А для України - зневіра, медична реформа і смертоносна біологічна лабораторія. Але вони навіть не розуміють, куди самі лізуть...

Дотримуйтесь рекомендації лікарів, але не забувайте про вищу таємну силу. Тут випадковостей не буває. Ми позбавляємося від шкідливих звичок і одержимості! Ми зміцнюємо імунну систему на новому духовному рівні. Ми приймаємо вищу силу у живій істинній вірі.

Наступає складний вирішальний час. Великі припаси гречки та туалетненго папіру не вирішують проблему. Духовний світ реальніший, ніж вся ця мирська суєта. Шкода, що багато хто узріє це занадто пізно. 
Апокаліптичні труби ангелів і прогресуючі катаклізми закликають до миру, любові і покаяння. Адже у нас є абсолютна Індульгенція. Це голгофська жертва святого Спасителя. 

Христос Воскрес!!!

Вінниця. Овсянюк. «Свобода без коду». 

P.S.  Цей прогоноз офіційно на моєму сайті - з 21.03.2020.

Рекомендую перечитати тричі. Далі видно буде ... Дивіться самі.

Стояти спокійно і впевнено в молитві з вірою. Мир-мир-мир всім.

Позитив моєї статті в тому, що читачі прозрівають. І мені набагато легше працювати з такими свідомими пацієнтами.

Роздвоєння особистості відбувається і в европейських цінностях. Католицька Польща вже давно отримала ефективну допомогу без боргів. В цей час нашу (переважно православну) Україну хтось підставив, використав та розколов з двох боків. Більшість українців нічого не знає про сучасний Ватикан, про ілюмінатів, про біблійні пророцтва. Невже не цікаво? Адже пророцтва збуваються. Знайдіть інформацію в інтернеті.

Позитив статті в тому, що істинне знання – це велика сила.

Україна хворіє також і на духовну шизофренію. Дуже важко лікувати в наркології «хрещених сатаністів», але їх кількість зростає. Люди вважають добро злом, а зло добром. Не дозволяйте дітям звикати до мультиків та фільмів з жахами, містикою, насиллям та святотацтвом. Переважна більшість українців – хрещені люди. Однак, в останні часи, нашу молодь заохочують до одностатевої любові навіть через ЗМІ та широкі публічні заходи. Потім такі підлітки, як показує практика, будуть більш схильні до соціальних проблем, наркологічних і психічних розладів. Але це вже не просто психіатрія... Треба поважати всіх, але усвідомлювати фізіологічну норму. Задній прохід створений лише для очищення від лайна. Якщо не захищати, не виховувати наших дітей вже сьогодні, то завтра їх переконає та спокусить хтось інший. І не лише на словах... А далі що?

Пам’ятайте Гімн України. Не спотворюйте душу й тіло, славу і волю. Інакше браттям козацькому роду не допоможе ні психологія, ні психіатрія, ні наркологія.

Тарас Григорович Шевченко – великий пророк: «Село неначе погоріло. Неначе люди подурілі. Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть». Досить!!!

Позитив статті є також в тому, що ми єднаємось і разом переможемо зло добром.

Подвійні шизофренічні стандарти є також в відношенні до чудесного зцілення. Я вірю у біблейські чудеса. Однак це - не про «екстрасенсів та чудотворців». Так званий «король гнутих ложок» Урі Геллер намагався звільнити хворих від куріння в містичному телешоу Павла Костіцина. Але йому не допомогли ні всесвітній піар, ні містичний погляд, ні страхітливий муляж мерця з відображенням огидної картини раку легенів.

З його всесвітньо відомими «гнутими ложками» також все ясно.

Але в мене є для вас хороша новина: «Маленький» Давид перемагає «великого» Голіафа! Повністю і абсолютно! Дайте мені 100 курців з їх щирим бажанням - і я допоможу з гарантією на всі 100%. Куріння вбиває - ми перемагаємо смерть!

Позитив статті – наша жива істинна віра, по якій нам дається все.

Ми показали, що таке брехня, а що – правда. Адам і Єва втратили райський сад, коли скуштували заборонений плід. Так званий «райський плід» для колишнього наркомана – це наркотична речовина, для колишнього ігромана – будь-яка азартна гра. Алкоголь та тютюн також вбивають лише залежних людей.

Інколи для зцілення від інших, самих важких захворювань, достатньо лише піднятись на новий духовний рівень – тобто спочатку звільнитись від залежності. Це не лише наркологія. Навіщо кодувати людину, яка вже закодована на алкогольну залежність? Найбільш єфективний комплексний метод – «Свобода без коду!». Думайте.

Особисто я не курю, не випиваю, не вживаю наркотики. Але я знаю, шо є набагато кращим за «кайф». Це блаженство, звільнення, просвітлення

Я бачу головний позитив і добро в тому, що прочитавши цю статтю, Ви стали більш свідомими та мудрими, зробили крок до досконалості і нового життя. Вірте!

Вінниця. «Свобода без коду!». Лікар Олександр Овсянюк.